Międzynarodowy Konkurs Muzyczny im. Michał Spisaka

spisak baner.jpg5d31dcabea042e3cb871931eb8316449
Aktualności Portal Wydarzenia Mapa strony Galerie
grafikaborder
Uczestnicy konkursu (Competition Participants)
21/06/2012
E B
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uczestnicy konkursu (Competition Participants)

 

 

Specjalność: flet (category: flute)

 

1.Bán Máté /Węgry

2.Cebrián Garea André /Hiszpania

3.Chudzicka Natalia

4.Csájagi Veronika /Węgry

5.Diniz Vitor /Brazylia

6.Domaniak Juliusz

7.Drozdowska Elżbieta

8. Duleba Lívia /Węgry

9.Findling Oliwia

10.Gocek Irmina

11.Gombár Anikó /Węgry

12.Graś Paulina

13.Gromek Bernadeta

14.Havasi Eszter /Węgry

15.Helbert Maja

16.Jakab Tünde /Słowacja

17.Janowska Aleksandra

18.Kamińska Katarzyna

19.Kerner Mária /Węgry

20.Kozáková Adéla /Republika Czeska

21. Krajewska Joanna

22.Kucz Agata

23.Kuszewska Magdalena

24.Lariño Rodal Iago /Hiszpania

25.Leonkiewicz Olga

26.Lis Helena

27.Mizerska Ewa

28. Pałac Julia

29.Pancerz Kinga

30.Pei-Yu Lee /Tajwan

31.Pietras Karolina

32.Pudełko Katarzyna

33.Rozińska Anna

34.Schichová Lenka /Republika Czeska

35.Skowronek Weronika

36. Spendel Zofia

37. Stefaniuk Kornelia

38. Strączek Wioletta

39.Szabó Vanda /Węgry

40.Szmidt Monika

41.Tuchołka Agata

42.Tỳnová Tereza /Republika Czeska

43.Więckowska Inez

 

 

Specjalność: fagot (category: bassoon)

 

1.Barszczewska Anna

2. Coliver Sanchez Cristian /Wenezuela

3.Dartigalongue Sophie /Francja

4.Dudek Grzegorz

5.Esteban Rubio Francisco /Hiszpania

6.Gancarz Joanna

7.Gertych Mariusz

8.Giannatti Raffaele /Włochy

9.Janiak Mateusz

10.Janoszek Jakub

11. Kwasecki Bartosz

12. Kuzminykh Stepan /Rosja

13. Larsson Arvid /Szwecja

14. Lewi Beniamin

15. Mrozek Konrad

16. Nowicki Mateusz

17. Orliński Marcin

18. Pachowicz Mirosław

19. Petrov Viktor /Bułgaria

20. Piotrowicz Łukasz

21. Popov Yevgen /Ukraina

22. Rembisz Cezary

23. Rogacewicz Maksymilian

24. Rozhenetskaya Nina /Rosja

25. Šindelář Ondřej /Republika Czeska

26. Słomiany Mateusz

27. Špacková Michaela /Republika Czeska

28. Święch Cyprian

29. Wosiński Marcin

30. Zakrzewska Aleksandra

31. Zdybel Katarzyna

 

 

Specjalność: obój (category: oboe)

 

1.Bednarska Agata

2.Berdy Izabela

3.Berger Faina /Białoruś

4.Bigus Justyna

5.Czarnecki Filip

6.Gabryś Weronika

7.Grudzińska Żaneta

8.Kasprzyk Beata

9.Kaszuba Jakub

10. Kot Krzysztof

11. Matĕjková Jana /Republika Czeska

12. Monachowicz Joanna

13. Palkij Justyna

14. Park Da-Un /Korea Południowa

15. Sęk Monika

16. Škreptáčová Anna /Republika Czeska

17. Stawniak Ireneusz

18. Trystuła Zofia

19.Ulatowska Wiktoria

20.Wang Dongxu /Chiny

21.Wojciechowska Agata

22.Wroniszewski Dominik

Wyślij link mailem
Powrót
PDF
Drukuj
Zgłoś
nieścisłość
proby.jpg82b3c9c00fe5ecc499429b95fccb8bf1
publicznosc.jpga1f4192c8557af6e5937adf596a526fb
spisak statuetka.jpgd46440f8ab5975143cc64569e485cf46
Walidacja W3CXHTML 1.0 i CSS 3.0