Międzynarodowy Konkurs Muzyczny im. Michał Spisaka

spisak baner.jpg54f02999efbd329a4d3660ee8e0ce230
Aktualności Portal Wydarzenia Mapa strony Galerie
grafikaborder
Harmonogram przesłuchań (Round of auditions)
26/07/2013
Anna Zubko
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

Harmonogram przesłuchań konkursowych:


Skrzypce


15 września
godz. 9.00

 

29. Płaczek Katarzyna   
   
30. Podemski Stanisław   

31. Polański Marek   

32. Pozdiejewa Anna   
   
33. Preuss Paula   

34. Przewoźniak Nina   
   
35. Pucka Weronika
       
36. Snakowski Jan       

37. Sokalska Magdalena     

38. Strzelecki Jakub   
   
39. Stupnicka - Kowalczyk Alicja

 

godz. 15.30   

40. Szota Aleksandra      

 

41. Tobor Karol   
   
42. Warzecha Grzegorz    

43. Wisniewska Emilia   
   
1. Buda Anna    
   
2. Bujok Paulina   

3. Chetverhova Yulia
   
4. Dyla Jadwiga   
   
5. Gluza Katarzyna
       
6. Grądzka Kornelia   
   
7. Greuner Anne Friderike    
   
8. Grygorieva Yelizaveta   

16  września

godz. 9.30

 

9. Grzyb Magdalena

 

10. Hyla Karolina   

11. Ishizuka Yuka   

12. Jakubowski Piotr
       
13. Janczak Zuzanna
       
14. Kamiński Karol
       
15. Kmak Agata   
   
16. Konopelski Mateusz   

17. Kot Lesya   
       
18. Kotz Celina           

 

19. Kowalczyk Marta


godz. 15.30

 

20. Kowalczyk Michał
       
21. Kozak Izabela   
   
22. Kwaśniewicz Ada   

23. Loboda Małgorzata   

24. Marcol Michał       

25. Muszkieta Patrycja   

26. Muzyk Anna
           
27. Nowak Sebastian   
   
28. Opacka Gabriela

29. Malesza Anna


Altówka


15 września
godz. 9.00



72.Pawlik Dominika   
   
73.Pilarska Ewa       

74.Reichert Natalia       

75.Sionkowski Maciej       

76.Stanienda Maria
       
77.Strzelczyk Remigiusz   

78.Szydło Dominika       

79.Szymborski Bartłomiej       

80.Tarnowska Anna        

81.Wyborska Malwina       

82.Zarych Wadim Aleksander   


   
godz. 15.30  

 
83.Zhou Jie       

84.Żyniewicz Agnieszka   

45.Aleksandrow Anna
   
46.Baran Celina   

47.Barańska Anna  

 

48.Beams Jasmine   

49.Bińkowska Natalia

50.Budzińska Agata
       
51.Chmielowiec Magdalena
   
52.Chorobik Wiktoria   

53.Czarny Paweł   

 

16  września
godz. 9.30

54.Fialová Cristina   

55.Frolova Jevgenija       

56.Grygiel Katarzyna   

57.Jadamus Dawid   
   
58.Jarczyk Katarzyna   
   
59.Kociołek Weronika   

60.Koczur Wojciech
   
61. Kot Michał       

62. Książek Katarzyna       

63. Kula Lech   

64. Kurowska Marta




godz. 15.30


65.Ma Hui       

66.Milasiewicz Edyta
       
67.Miszczyk Natalia
       
8.Monachowicz Anna
       
69.Oh Seeun
       
70.Ołów Marta       

71.Orsik- Sauter Karolina   



Wiolonczela


15 września
godz. 9.30



106.Piotrowska Kinga
       
107.Podgórski Jacek
   
108.Szmatoła Anna       

109.Willman Ariadna       

110.Woźniak Adam   

 

85.Banaś Anna       

86.Bargieł Konrad       

87.Domagała Marta       

88.Frankiewicz Dominik       

89.Gach Piotr   

 

godz. 15.30

 

90.Grondys Paulina       

91.Gutowska Joanna           

92.Holewa Alicja       

93.Kalaga Joanna       

94.Karpińska Natalia
       
95.Kim Jin Kyung       

96.Kim Min – Jeong           

97.Kordykiewicz Marta   
   
98.Kulej Paulina       

99.Kusz Marcin           



16  września
godz. 9.30



100.Latocha Nikol       

101.Liu Boshi       

102.Mańka Mateusz       

103.Markowski Marcel   

104. Meiser Oliwia       

105.Olejnik Katarzyna   

 

Schedule of auditions:
1st Round
VIOLIN
15 September
At 9.00

 

29. Płaczek Katarzyna   
   
30. Podemski Stanisław   

31. Polański Marek   

32. Pozdiejewa Anna   
   
33. Preuss Paula   

34. Przewoźniak Nina   
   
35. Pucka Weronika
       
36. Snakowski Jan       

37. Sokalska Magdalena     

38. Strzelecki Jakub   
   
39. Stupnicka - Kowalczyk Alicja

 

At. 15.30   

 

40. Szota Aleksandra
       
41. Tobor Karol   
   
42. Warzecha Grzegorz    

43. Wisniewska Emilia   
   
1. Buda Anna    
   
2. Bujok Paulina   

3. Chetverhova Yulia
   
4. Dyla Jadwiga   
   
5. Gluza Katarzyna
       
6. Grądzka Kornelia   
   
7. Greuner Anne Friderike    
   
8. Grygorieva Yelizaveta   

 

16  September
At. 9.30

 

9. Grzyb Magdalena
   
10. Hyla Karolina   

11. Ishizuka Yuka   

12. Jakubowski Piotr
       
13. Janczak Zuzanna
       
14. Kamiński Karol
       
15. Kmak Agata   
   
16. Konopelski Mateusz   

17. Kot Lesya   


       
18. Kotz Celina           

19. Kowalczyk Marta

At. 15.30

20. Kowalczyk Michał
       
21. Kozak Izabela   
   
22. Kwaśniewicz Ada   

23. Loboda Małgorzata   

24. Marcol Michał       

25. Muszkieta Patrycja   

26. Muzyk Anna
           
27. Nowak Sebastian   
   
28. Opacka Gabriela

29. Malesza Anna

 

Viola
15 September
At  9.00

 

72.Pawlik Dominika   
   
73.Pilarska Ewa       

74.Reichert Natalia       

75.Sionkowski Maciej       

76.Stanienda Maria
       
77.Strzelczyk Remigiusz   

78.Szydło Dominika       

79.Szymborski Bartłomiej       

80.Tarnowska Anna        

81.Wyborska Malwina       

82.Zarych Wadim Aleksander   

   

 


At  15.30  

 

 
83.Zhou Jie       

84.Żyniewicz Agnieszka   

45.Aleksandrow Anna
   
46.Baran Celina   

47.Barańska Anna   

 

48.Beams Jasmine   

49.Bińkowska Natalia

50.Budzińska Agata
       
51.Chmielowiec Magdalena
   
52.Chorobik Wiktoria   

53.Czarny Paweł   

 

16  September
At  9.30

54.Fialová Cristina   

55.Frolova Jevgenija       

56.Grygiel Katarzyna   

57.Jadamus Dawid   
   
58.Jarczyk Katarzyna   
   
59.Kociołek Weronika   

60.Koczur Wojciech
   
61.Kot Michał       

62.Książek Katarzyna       

63.Kula Lech   

64. Kurowska Marta



At 15.30



65. Ma Hui       

66. Milasiewicz Edyta
       
67. Miszczyk Natalia
       
8. Monachowicz Anna
       
69. Oh Seeun
       
70. Ołów Marta       

71. Orsik- Sauter Karolina   



Cello
15 September
At  9.30



106. Piotrowska Kinga
       
107. Podgórski Jacek
   
108. Szmatoła Anna       

109. Willman Ariadna       

110. Woźniak Adam
   
85. Banaś Anna       

86. Bargieł Konrad       

87. Domagała Marta       

88. Frankiewicz Dominik       

89. Gach Piotr   



At  15.30

90.Grondys Paulina       

91. Gutowska Joanna           

92. Holewa Alicja       

93. Kalaga Joanna       

94. Karpińska Natalia
       
95. Kim Jin Kyung       

96. Kim Min – Jeong           

97. Kordykiewicz Marta   
   
98. Kulej Paulina       

99. Kusz Marcin           

 

 

 

16  September

At. 9.30

 

 

100. Latocha Nikol       

101. Liu Boshi       

102. Mańka Mateusz       
 
103. Markowski Marcel   

104. Meiser Oliwia       

105. Olejnik Katarzyna   

Wyślij link mailem
Powrót
PDF
Drukuj
Zgłoś
nieścisłość
proby.jpg2f44c49cf95f783c500e1c107469381c
publicznosc.jpg7ed8385ff842a658b82ff7d95a595542
spisak statuetka.jpg0b1d5c11cc719b95e6bb197c2723e940
Walidacja W3CXHTML 1.0 i CSS 3.0