Międzynarodowy Konkurs Muzyczny im. Michał Spisaka

spisak baner.jpga9154dd57301e3af58022ff5e155a414
Aktualności Portal Wydarzenia Mapa strony Galerie
grafikaborder
Uczestnicy Konkursu
29/07/2009
Administrator
 
 
 
 









OBÓJ

1. Balla Tamás- Węgry
2. Bober Barbara- Polska/ Bydgoszcz
3. Byungki Lee- Korea
4. Dąbek Agnieszka- Polska/ Gdańsk
5. Dong Xu Wang- Chiny
5. Gawara Lorena - Polska/Katowice
6. Kaczmarczyk Paulina- Polska/Katowice
7. Klocek Ewelina- Polska/ Łódź
8. Komorowska Justyna- Polska/ Kraków
9. Křupková Nadežda- Czechy
10. Kurkov Ihor- Ukraina
11. Lee Byungki- Korea
12. Li Benati - Chiny
13. Liget Regina- Węgry
14.Lipień Maksymilian- Polska/ Kraków
15. Lis Piotr- Polska/ Warszawa
16. Ludwik Marek- Polska/ Katowice
17. Malina Mateusz - Polska/ Kraków
18. Mika Konrad- Polska/ Kraków
19. Min Shu Yeon - Korea
20. Oh Ji Voon - Korea
21. Ożóg Tomasz- Polska/ Kraków
22. Pintér László- Węgry
23. Roh Youjin- Korea
24. Różańska Marta- Polska/Gdańsk
25. Schäfer Eike- Niemcy
26. Sitek Barbara- Polska/ Kraków
27. Siadaczka Karolina- Polska/ Kraków
28. Stalmachowska Karolina- Polska/ Katowice
29. Sutkowska Olga- Polska/ Warszawa
30. Szmigulska Kinga- Polska/ Kraków
31. Szostak Urszula- Polska/ Wrocław
32. Tul Arkadiusz- Polska/ Łódź
33. Wang Han- Chiny
34. Whipham Louise- Wielka Brytania
35. Wilmsen Viola- Niemcy
36. Würdinger Tjadina- Niemcy
37. Zhong Yi Cong- Chiny
38. Xi Xi Xu - Chiny

 

KLARNET

 

1. AxmannHanuš - Czechy
2. Buczek Przemysław- Polska/ Bydgoszcz
3. Chelemen Paula - Węgry
4. Eljasiński Adam- Polska/ Wrocław
5. Gordon Teodóra - Węgry
6. Jarzyński Dawid - Polska/ /Szwajcaria
7. Karwowski Bartosz- Polska/ Warszawa
8. Kubicka Dominika- Polska/ Katowice
9. Krzyżanowski Krzysztof - Polska/ Kraków
10. Matysiak Jerzy- Polska/ Warszawa
11. NowakMarcin- Polska/ Tychy
12. Nowakowski Maciej- Polska/ Gdańsk
13. Paar Mihael- Chorwacja
14. Pálfi Csaba- Węgry
15. Pilz Hanno- Niemcy
16. Podsiadlik Jarosław- Polska/Wrocław
17. Polak Przemysław- Polska/ Wrocław
18. Polak Tomasz- Polska/ Kraków
19. Poniżnik Michał- Polska/ Karków
20. Ptak Piotr- Polska/ Katowice
21. Rutkowska Aleksandra- Polska/ Gdańsk
22. Shymanovich Yauhen- Białoruś
23. Tarnowski Maciej- Polska/ Katowice
24. Woszjczyk Jan- Polska/ Kraków
25. Żaczek Tomasz- Polska/ Poznań
26. Żarów Waldemar- Polska/ Katowice
27. Żymła Tomasz- Polska/ Katowice

 

FAGOT

 

1. Adamczyk Arkadiusz- Polska/Katowice/Wielka Brytania
2. Bajon Piotr- Polska/ Poznań
3. Daszkiewicz Dąbrowski Dawid- Polska/ Warszawa
4. Dziewiałtowska Katarzyna- Polska/ Wrocław
5. Front Wojciech - Polska//Katowice
6. Hanasz Joanna - Polska/ Wrocław
7. Haußig Franziska - Niemcy
8. Hucek Daniel- Czechy
9. Jaroszewicz Emilia- Polska/ Kraków
10. Kamiński Piotr- Polska/ Warszawa
11. KoseckiKamil- Polska/ Warszawa
12. Kosiński Piotr- Polska/ Warszawa
13. Kostelecký Martin- Czechy
14. Krawiec Wojciech- Polska/ Kraków
15. KnebelPaweł- Polska/ Katowice
16. Kwiatkowski Adam- Polska/Bydgoszcz
17. Orzeszek Natalia- Polska/Gdańsk
18. Pachowicz Mirosław- Polska/Gdańsk
19. PernalTomasz- Polska/ Katowice
20. Propilkova Denisa- Czechy
21. Raszka Katarzyna- Polska/ Katowice
22. StefánZsófia- Węgry
23. ŠindelářOndřej- Czechy
24. Szücs Ivett- Węgry
25. TroickaMarta- Polska/ Nowy Jork
26. Urbanowicz Jan - Polska/ Kraków
27. Zdybel Katarzyna- Polska/ Warszawa
28. Zeller Philipp- Niemcy
29. Zieliński Marcin - Polska/Poznań

Wyślij link mailem
Powrót
PDF
Drukuj
Zgłoś
nieścisłość
proby.jpg4df8de0b274baada528b05a198bd104f
publicznosc.jpg32f28ecc25949817f313a0026808cdf0
spisak statuetka.jpgd3cd5333c5d47157cf985fae97502b59
Walidacja W3CXHTML 1.0 i CSS 3.0