Międzynarodowy Konkurs Muzyczny im. Michał Spisaka

spisak baner.jpgb666ee0f6315911cb892e99d1460bbfc
Aktualności Portal Wydarzenia Mapa strony Galerie
grafikaborder
Harmonogram przesłuchań
24/08/2010
E Buraczewska
 
 
 
 

A L T Ó W K A

I etap
Pałac Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej (Sala Kameralna im. Michała Spisaka)

 

6 września 2010 - godz. 9.30

Hulbój Sylwia
Kałuża Sandra
Krawczuk Magdalena
Książek Katarzyna
Lee Seungwon
Łaszczok Maria
Mazur Monika



6 września 2010 - godz. 15.30- 19.30

Mazurkiewicz Paulina
Michna Błażej
Mitros Sonia
Orsik-Sauter Karolina
Pawlik Dominika
Pazdro Karolina


7 września 2010 - godz. 9.30-13.30

Potulska Marta
Szwarc Krzysztof
Tomala Maria
Urbańska Aleksandra
Warzecha Natalia
Woźniak Rafał


7 września 2010 - godz. 15.30- 19.30

Zarych Wadim
Zhang Wei
Budnik-Gałązka Katarzyna
Chmielowiec Magdalena
Dawid Małgorzata
Demowska-Madejska Aleksandra

 

WIOLONCZELA
I etap
Pałac Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej (Sala Teatralna)


6 września 2010 - godz. 9.30-13.30

Holewa Alicja
Kalaga Joanna
Kręgielewski Adam
Lelek Aleksandra
Łozowicka Hanna
Makles Zuzanna


6 września 2010 - godz. 15.30- 19.30

Nawińska Agnieszka
Rzytka Filip
Swoszowska Maria
Syska Filip
Świdrów Klara
Willmann Ariadna

 

7 września 2010 - godz. 9.30-13.30

Banaś Anna
Daroch Tomasz
Domagała Marta
Dudziński Dariusz
Fudala Wojciech

 

SKRZYPCE

I etap

Akademia Muzyczna w Katowicach (Katowice, ul. Wojewódzka 33) Aula im. Bolesława Szabelskiego


6 września 2010 - godz. 9.30-13.30

Janczak Zuzanna
Kutkowski Jan
Łysik Marta
Pawłowska Justyna
Rajewska Sara
Strzelecki Maciej


6 września 2010 - godz. 15.30- 19.30


Tic Roma
Wasiucionek Małgorzata
Borowiec Joanna
Chlipała Karolina
Chrastek Aneta


 

II etap przesłuchań


SKRZYPCE

Pałac Kultury Zagłębia (Sala Kameralna) w Dąbrowie Górniczej, Plac Wolności 1


8 września 2010r.

godz. 9.30
1. Janczak Zuzanna
2. Kutkowski Jan
3. Łysik Marta
4. Pawłowska Justyna


godz. 15.30

1. Strzelecki Maciej
2. Tic Roma
3. Wasiucionek Małgorzata
4. Chlipała Karolina


WIOLONCZELA
Pałac Kultury Zagłębia (Sala Kameralna) w Dąbrowie Górniczej, Plac Wolności 1


9 września 2010r.



godz. 9.30
1. Holewa Alicja
2. Kalaga Joanna
3. Lelek Aleksandra
4. Łozowicka Hanna
5. Makles Zuzanna


godz. 15.30
1. Świdrów Klara
2. Willmann Ariadna
3. Daroch Tomasz
4. Domagała Marta
5. Fudala Wojciech


ALTÓWKA
Pałac Kultury Zagłębia (Sala Kameralna) w Dąbrowie Górniczej, Plac Wolności 1

10 września 2010r.


godz. 9.30
1. Kałuża Sandra
2. Krawczuk Magdalena
3. Lee Seungwon
4. Mazur Monika
5. Mazurkiewicz Paulina
6. Orsik -Sauter Karalina
7. Pawlik Dominika


godz. 15.30

1. Potulska Marta
2. Urbańska Aleksandra
3. Zhang Wei
4. Budnik - Gałązka Katarzyna
5. Chmielowiec Magdalena
6.Demowska-Madejska Aleksandra 


III etap przesłuchań (z towarzyszeniem orkiestry)


SKRZYPCE
Pałac Kultury Zagłębia (Sala Teatralna) w Dąbrowie Górniczej, Plac Wolności 1


12 września 2010r.


godz. 11.00

1. Pawłowska Justyna
2. Strzelecki Maciej
3. Tic Roma
4. Wasiucionek Małgorzata


WIOLONCZELA
Pałac Kultury Zagłębia (Sala Teatralna) w Dąbrowie Górniczej, Plac Wolności 1

12 września 2010r.

godz. 15.00
1. Lelek Aleksandra
2. Świdrów Klara
3. Daroch Tomasz
4. Fudala Wojciech


ALTÓWKA
Pałac Kultury Zagłębia (Sala Teatralna) w Dąbrowie Górniczej, Plac Wolności 1

13 września 2010r.

godz. 12.00

1. Lee Seungwon
2. Mazurkiewicz Paulina
3. Potulska Marta
4. Budnik-Gałązka Katarzyna

 

 

Wyślij link mailem
Powrót
PDF
Drukuj
Zgłoś
nieścisłość
proby.jpg25e1c93f16f99ced79205e3310629223
publicznosc.jpgb9dcb927fd54927363c40935d36ad74a
spisak statuetka.jpg5013e5e22b717b7bfb8813dd0414c50a
Walidacja W3CXHTML 1.0 i CSS 3.0